Praca

1

Miejsce pracy: teren Trójmiasta, powiatów ościennych i powiatu tczewskiego

Zadania:

    • praca jako traktorzysta
    • praca jako kierowca samochodu dostawczego
    • praca jako operator maszyn budowlanych
    • w okresie zimowym praca na warsztacie mechanicznym przy przeglądach i naprawie sprzętu i pojazdów

Wymagania:

    • prawo jazdy kat. T, B lub C+E

Oferujemy:

    • szkolenia na operatorów maszyn
    • pracę w stabilnej firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy:

,,WPRD GRAVEL” Sp. z o.o. 80-560 Gdańsk, ul. Żaglowa 2

lub na e-mail

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29

sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.